SMS zadarmo na CZ operátorov

 

SMS zadarmo

Sms zadarmo sa dajú odosielať cez oficiálne aj neoficiálne sms brány. Sms je doručená príjemcovi hneď po potvrdení o odoslaní - túto službu využíva čoraz viac ľudí, keďže ide o komfortné možnosť odosielať sms hned a zadarmo. Predtým táto služba nebola toľko rozšírená, pretože svoju sms bránu mal len Vodafone (Oskar), sms zadarmo na O2 nepodporoval. Vďaka novším technológiám a rozsiahlosti pripojenie internetu po celej ČR už je posielanie sms zadarmo pomocou sms brány možné naozaj komukoľvek.

SMS na O2 zdarma sa dajú posielať rýchlo a jednoducho cez našej sms bránu. Počet odoslaných sms zadarmo nie je nijako obmedzený a môžete zaslať sms hneď po poslaní predchádzajúcej správy. Jediné čo je obmedzené pri sms na eurotel (teda terajšej O2) je počet znakov, ten je obmedzený na 60 znakov však to cez neobmedzený počet odoslaných sms zadarmo na O2 cez oficiálnu sms bránu nie je nijako nepríjemné. Ak by vás zaujímalo kam sa podělo tých 160 znakov ktoré sú pre sms povolené tak O2 využíva tých zvyšných 100 znakov ako reklamu.

Oproti sms bráne na O2 má posielanie sms zadarmo na vodafone tú výhodu, že Vodafone podporuje správy o dĺžke 760 znakov a to bez reklám. Ovšem ak napíšete správu o dĺžke 760 znakov tak bude rozdelená do niekoľkých sms správ o dĺžke 160 znakov - čo však všeobecne neplatia za negativum - teda nejde o žiadne znepříjemnění posielanie sms zadarmo pomocou sms brány. Rovnako ako u O2 je sms hned odoslaná príjemcovi a úplne zadarmo. Jediná podmienka pre odoslanie sms na vodafone zdarma cez ich sms bránu je, že príjemca musí mať zaregistrované číslo v mobilnej sieti vodafone. Po zadaní overovacieho kódu je sms priebehu pár okamihov zaslaná na žiadané číslo.

 

Čo je SMS brána zadarmo?

Počuli ste už tento a neviete čo znamená? Ide vlastne o internetový portál pomocou ktorého môžete posielať sms zadarmo do všetkých sietí ktoré sms brány podporujú (pomocou týchto brán možno sms hneď poslať cez internet príjemcovi, ktorý má aktivovanú SIM operátora, ktorého sms bránu práve využívate). Spústy ľudí uvítalo, že funguje niečo ako je sms brána. Niekedy sú totiž textovú tak predražené (platí skôr pre používateľov kreditu) že sms zadarmo uvíta každý a to ako sms na vodafone zdarma, ako aj sms na O2 zdarma.

 

Ako na SMS zadarmo?

V minulom odstavci sme už zistili čo je sms brána a ako sa sms hned dopraví k príjemcovi. Teraz si povieme klasický postup. Sms zdarma na eurotel, alebo ak O2 alebo vodafone možno poslať veľmi jednoduchým spôsobom. Najedete si na sms bránu operátora, na ktorej je číslo registrované a potom len pomocou pár klikov je sms hneď a úplne zadarmo odoslaná. Iba vložíte číslo príjemcu, text sms a potom overovací kód - najpohodlnejší spôsob, ako posielať sms pomocou brány bez akýchkoľvek poplatkov.

 

Výhody posielanie SMS zadarmo na O2?

Výhody posielanie sms zadarmo na O2jsou nesporné, dajú sa posielať cez portál ktorý má dnes už každý z českých operátorov - sms brána. SMS hneď dorazí po zapísaní overovací kód a potvrdenie. Vďaka tejto službe máte všetko prehľadné a pomocou sms brány možnosť posielať do všetkých sietí sms zadarmo cez internet. Vďaka rozšírenému internete je naozaj jednoduché posielať sms zadarmo pomocou sms brány. Sms sú dnes neoddeliteľnou súčasťou ľudskej komunikácie a sms zadarmo sú aj dnes veľmi bežné. Používa sa sms brána operátora. Napríklad zaslať sms na vodafone zdarma je otázkou pár sekúnd (rovnako tak ako sms na O2 zdarma - ide tu o rovnaký princíp, len číslo, na ktoré je sms zadarmo zasielaná je registrované na iného operátora.). Sms hneď príde na číslo príjemcu. Naozaj jednoduché.

 

SMS na t-mobile zadarmo

SMS na t-mobile zadarmo sú z ďalších alternatív posielanie sms zadarmo cez internet. Rovnako ako sms brána vodafone ponúka posielanie sms zadarmo o dĺžke 760 znakov, ale vyžadujú registráciu cez t-zones - táto registrácia nie je nijak náročná a možno ju stihnúť počas pár minút. Predtým bolo podmienkou, že musíte do registrácie pre posielanie sms zadarmo pomocou sms brány napísať číslo je registrované práve na operátora t-mobile, to však dnes už neplatí a stačí len registrácia do t-zones - potom už Vám nič nebráni posielať sms zadarmo na t-mobile pomocou sms brány t-mobile.